Kolory strony
Wersja kontrastowa
Rozmiar tekstu

CO ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE MOJE KONTO? 


Po kliknięciu w dział Moje konto, zobaczysz kilka ikon. Po kliknięciu w guzik Ankiety pojawią się dwie ikony:Po kliknięciu guzika Ankieta dla odbiorców pojawi się na ekranie komputera kilka pytań, na które należy udzielić odpowiedzi, a potem klkiknąć w guik Wyslij.

Po kliknięciu w guik Ankieta ewaluacyjna ponownie pojawią się pytania,  na kóre należy udzielić odpowiedzi, a potem kliknąc guzik Wyslij.

Po kliknięciu w ikonę Certyfikaty pojawi się lista Twoich certyfikatów, które również stąd możesz pobrać na swój komputer po ukończeniu szkolenia klikając: pobierz certyfikat. Oprócz certyfikatów potwierdzajacych ukończenie każdego ze szkoleń, otrzymasz również Certyfikat zbiorczy, gdy ukończysz wszystkie 6 szkoleń.Po kliknięciu w ikonę Ustawienia możesz zmienić swoje dane (imię, nazwisko, nazwę użytkownika) lub dodać zdjęcie.
Po kliknięciu w ikonę Zmień hasło będziesz mógł wpisać nowe hasło.
Aby zachować nowe hasło, pamiętaj o kliknięciu guzika: Zapisz.
 
 
 
W zakładce Moje konto, znajdziesz też przykładowy list motywacyjny oraz CV, które możesz wykorzystać przy przygotowywaniu własnych dokumentów aplikacyjnych.

Kiedy klikniesz w ikonę Przykładowego listu motywacyjnego    zobaczysz zamieszczony na stronie wzór tego dokumentu.
Kiedy klikniesz w ikonę Kreator CV będziesz mógł napisać swoje własne CV przy użyciu jednego z dwóch wzorów kreatora. Aby wybrać rodzaj kreatora, należy kliknąć w odpowiedni guzik.Po wyborze rodzaju kreatora na stronie pojawią się poszczególne elementy CV, a lektor będzie informował Cię, co należy wpisywać. Klikając w guzik Zapisz, przejdziesz do kolejnego etapu pisania swojego CV.   


Guzik Sonda przekieruje Cię do krótkiej ankiety, którą możesz uzupełniać za każdym razem, kiedy jesteś na stonie. 
Gdy klikniesz w ikonę Formularz kontaktowy będziesz mógł napisać do twórców strony swój artykuł albo na przykład informację o tym, że na stronie coś się zepsuło.

Po kliknięciu w ikonę Wyloguj się otrzymasz informację o tym, że wylogowałeś się ze strony krainaoza.pl
 
 
 
Jeśli ponownie chcesz się zalogować, wystarczy, że klikniesz w napis: Aby zalogować się ponownie kliknij w ten link.